ГЛУЗД

Волонтери з Львівщини привезли військовим, які боронять Донеччину, автівку та квадрокоптер. Гроші на автомобіль за два тижні зібрала 16-річна Діана Шевчук. Вона особисто приїхала в Дружківку, щоб передати його підрозділу, де служить її мама.

“Це автомобіль для тактичного угрупування “Адам”, де проходить службу моя мама. Автомобіль ми доставили з Великої Британії. Я збирала на нього кошти через фейсбук. Це зайняло близько півтора-два тижні, щоб доставити, придбати, зробити техобслуговування та перевірити авто”, — розповідає львів’янка в сюжеті “Суспільного”.

Діана згадує, що перша її поїздка на Донеччину була 2016 року, тоді вона провідувала батька-військового, який боронив Україну на сході. Нині провідує маму, яка служить у Збройних силах України.

Приїхав на Донеччину і брат Діани, 15-річний Артем. Хлопець теж займається волонтерством, але в іншому фонді — “Вектор Надії”.

“Я 3 2014 року започаткував таку собі традицію, що кожен свій день народження я хочу проводити з користю. Тому я кожен свій день народження або організовую якісь збори для військових, або збираю іграшки для дітей і передаю сюди, на схід”, — розповідає підліток.

Цього разу Артем разом з командою волонтерів зібрав продукти, теплий одяг та взуття для багатодітної родини з Дружківки.

Фото: Суспільне

 

А щоб у твоєму житті було більше Глузду — підписуйся на нас у:

телеграмі

вайбері

вацапі

фейсбуці

інстаграмі

твіттері

Наші партнери