ГЛУЗД

Як часто ви хотіли поліпшити своє вміння переконувати слухачів? Але як це зробити?

Найефективніше вдосконалювати цю навичку на практиці, за допомогою дебатів. Це командна гра, у якій є: дві сторони з протилежними думками, тема дискусії та суддя, а завдання гравців – переконати суддю у правильності своєї позиції.

Коломийське дебатне об’єднання симулює британський парламент, тому кожен гравець має змогу відчути себе лордом у парламенті (так, може звучати смішно, але приблизно так і є). Крім того, це чудовий спосіб розвинути кмітливість, бо потрібно за 15 хвилин підготувати аргументи для невідомої до цього теми. І основне – навчитись ефективно висловлювати свою думку, адже кожен учасник буде мати 5-7 хвилин, щоб захистити перед публікою свою позицію. Проте попередній досвід, як і знання, для участі в дебатах не потрібні: ми всюди дебатуємо, щоб навчитися.

За словами теперішньої голови Коломийського дебатного клубу Нелі Коротушак, дебати допомогли [їй] поліпшити свої ораторські та комунікаційні навички і стати головою дебатного клубу.

Як долучитися до дебатного руху?

25-26 січня відбудеться Kolomyia Debate School (KDS) — дводенний захід для студентів Коломиї, де учасники навчаться переконливо висловлюватися й позбудуться страху публічно виступати. У майбутньому ці навички нададуть їм перевагу в комунікації з довколишніми, а також допоможуть стати справжніми лідерами. Після трьох тренінгів про ази аргументації учасники будуть моделювати дебати британського парламенту, щоб засвоїти нові знання на практиці.

Колишній голова Коломийського дебатного клубу Олексій Антонюк ділиться:

«Взявши участь у дебатній школі, коломийська молодь зможе подолати свій страх публічно виступати та розкриє свій інтелектуальний і соціальний потенціали”.

Kolomyia Debate School

Коли?  25-26 січня

Де? Коломийська гімназія

На яких умовах? Участь безкоштовна, проте необхідна реєстрація.

Kolomyіa Debate School відбувається за підтримки Департаменту освіти, науки та молодіжної політики Івано-Франківської облдержадміністрації” та ГО “Інституту неформальної освіти” . Її реалізують завдяки гранту від департаменту молодіжної політики Івано-Франківщини.

Вже три роки у Коломиї функціонує дебатне об’єднання. Воно організовує дебатні засідання щосереди та щоп’ятниці, о 16:00, у Space UP (вул. Кобринського, 5). Також щопонеділка, о 16:00, об’єднання проводить англійські дебати за тією самою адресою. Раді всім охочим. Вхід вільний, попереднього досвіду не потрібно: ми всі дебатуємо, щоб навчитися.


Докладна інформація:
https://www.facebook.com/kolomiyadebates
https://www.instagram.com/kolomiyadebates  

Контакти: 063 143 40 03 ( голова Коломийського дебатного клубу Неля Коротушак, ).

Наші партнери