ГЛУЗД

17 січня для 7 громад Львівщини передали нові шкільні автобуси. Їх закупили замість тих, які вилучили на потреби війська, а також тих, у яких завершується термін експлуатації. 

Автобуси отримали: Мостиська, Новояворівська, Заболотцівська, Новороздільська, Поморянська, Рава-Руська, Бродівська громади. Усі 7 автобусів обладнані відповідно до потреб дітей з інвалідністю — у салонах цих автобусів встановлено автоматичний пандус.

“Це частина автобусів, які наша область закупила минулого року. Нагадаємо, перші 10 автобусів громадам передали у жовтні. Загалом на умовах співфінансування планується закупити 126 автобусів, з них 8 — інклюзивні. 58 автобусів (включно з тими, які передали сьогодні) — вже вирушили у громади”, — повідомляє Львівська ОВА.

Вартість 126 автобусів становить 303 мільйони гривень, з яких кошти обласного бюджету та освітня субвенція з державного бюджету для Львівщини — 143 млн грн, співфінансування від громад — 160  млн грн. Загалом до кінця березня автобуси отримає 57 громад, які долучилися до співфінансування.

Фото: Львівська ОВА

А щоб у твоєму житті було більше Глузду — підписуйся на нас у:

телеграмі

вайбері

вацапі

фейсбуці

інстаграмі

твіттері

Наші партнери