ГЛУЗД

«Земельну ділянку продали незаконно. Та й ще за мінімальну ціну!»,  – про це заявили активісти міста.

У кабінеті першого заступника мера зібрались небайдужі коломияни з метою отримати відповіді на свої запитання. Мера міста на робочому місці не було, так як і уповноваженого фахівця із земельних питань. Людей зустріли перший заступник міського голови Володимир Григорук, заступник міського голови Богдан Федорук і секретар міської ради Олег Романюк.

«Аукціон був проведений незаконно. Представники влади повинні перевіряти оціночну вартість землі, тому що вона змінюється. Земельну ділянку біля Співочого поля виставили на аукціон по старих цінах. Це є прямим правопорушенням. На першому  публічному продажу землю хотіли купити за 12 мільйонів, – розповідає активіст Тарас Маркевич,- На нашу думку, це занизька ціна для земельної ділянки у центрі міста. Ми вимагаємо відмінити продаж та повернути землю у власність громади. Цю територію можна використати для побудови стадіону або інших громадських місць. Населення у Коломиї збільшується і мати землю у резерві для таких цілей варто».

Також порушувались питання якості робіт з відновлення дамби на річці Прут та доцільності заміни австрійської бруківки на бульварі Лесі Українки.

Впродовж години тривала гаряча дискусія, але до спільного висновку дійти так і не змогли. Державні службовці розводили  руками, спираючи на те, що на сьогоднішній зустрічі не було особи, яка є компетентна у цих питаннях, то на понеділок, як неприйомний день, то на відсутність письмового викладання вимог. Так чи інакше «а віз і нині там».

Протестуюча сторона покинула кабінет заступника і пообіцяла, що на цьому вони не зупиняться.

Наші партнери