ГЛУЗД

Приїзд американських та канадських лікарів до Івано-Франківська й складні реконструктивні операції, які вони виконали впродовж тижня на базі обласної клінічної лікарні, стали можливими завдяки БФ “Razom for Ukraine” та фінансовій допомозі громадян США.

За словами волонтерки фонду та координаторки цього міжнародного проєкту Юлії О’Конелл, місія обійшлася майже в 40 тисяч американських доларів. Більшу частину коштів спрямували на медичні препарати та обладнання, необхідні для операцій. 

“Ми лише переходимо до підсумків цієї місії, а в наших списках уже 300 військових, які очікують на такі ж складні реконструктивні операції. І це лише ті, яким вдалося дізнатися про таку можливість. Уже відтепер маємо планувати далі. Втім, наразі йтиметься про організацію  післяопераційного догляду 35 пацієнтів, прооперованих під час цієї другої місії, адже цей етап також є дуже важливим. А далі перейдемо до підготовки третьої місії з нашими американськими колегами. Радіємо, що маємо довіру з їхнього боку. І дуже цінуємо те, що вони й надалі з нами”, — зазначає організаторка проєкту,  отоларингологиня обласної клінічної лікарні, голова  Української ендоскопічної асоціації голови та шиї  Наталія Комашко.

За словами координаторки “Razom for Ukraine” Юлії, третю місію запланували на жовтень, незабаром стартуватиме підготовка.

Фото: КНП ОКЛ Івано-Франківської обласної ради

 

А щоб у твоєму житті було більше Глузду — підписуйся на нас у:

телеграмі

вайбері

вацапі

фейсбуці

інстаграмі

твіттері

Наші партнери