Ristor Foods-super chef — база харчових продуктів європейського зразка в Коломиї

Смак страв, які готують у ресторанах чи кафе, залежить не тільки від шеф-кухаря чи рецептури, а й від свіжості та якості продуктів.

У Нижньому Вербіжі вже понад два роки існує продуктова база Ristor Foods-super chef. Її відкрив коломиянин Юрій, який тепер проживає в Італії. Його друг — власник мережі продуктових баз Ristor Foods, що має представництва в Італії, Швейцарії, Франції, Англії та постачає продуктами найкращі ресторани цих країн. Це й надихнуло Юрія створити таку базу в Україні.

Ristor Foods — це своєрідна селекція товарів, тут відбирають лише найкращі і співпрацюють безпосередньо з фірмами, які їх виготовляють. Тут швидка щоденна доставка додому та сотень готелів, ресторанів і кафе. 

Ristor Foods — це мікс якості та пристрасті в галузі громадського харчування

Ristor Foods розмістили в нашому регіоні з кількох причин: недалеко від кордонів і легше доставляти продукцію, база допомагає ресторанному бізнесу в рідному місті Юрія ставати кращим.

У Ristor Foods, що в Нижньому Вербіжі, біля Коломиї, можна знайти італійські товари за доступними цінами. База успішно забезпечує продуктами чимало місцевих ресторанів та кафе.

“Я хотів, щоб продукти, які ми пропонуємо, були якісними. Маємо не всі товари, але не тому, що не можемо собі їх дозволити, а тому, що не всі нам підходять. Шукаємо найкращі та збільшуємо кількість їх позицій. Людина, яка купує в нас певний товар, завжди знайде “той самий стандарт якості”,  —  каже Юрій.

“Ми досліджуємо продукти та потреби замовника, щоб підвищити стандарти роботи компанії. Наші результати свідчать про правильність підходу.

Ristor Foods — це мікс якості та пристрасті в галузі громадського харчування”.

Ціни на наші продукти нижчі, ніж у найдешевших супермаркетах міста

У Ristor Foods є товари й українських виробників.


“Ми працюємо над тим, щоб самі могли фасувати продукцію: закуповуємо якісні крупи та будемо пакувати їх у нашу брендову упаковку. Ціни за наші продукти на базі нижчі, ніж у найдешевших супермаркетах міста”. 

З деякими постачальниками, які вирощують крупи, Юрій уже домовився про співпрацю, однак пошук місцевих виробників триває.

У Ristor Foods можна придбати пасти, крупи, соуси, різні види оливкової олії, закуски, а також якісні італійські вина, червоне, біле, просекко, за ціною, трохи вищою, ніж звичайного в магазині.

Тут теж можна купити воду, борошно, олію, крупи, рибу, консерви, спеції, сухі сніданки та навіть побутову хімію українських виробників.

Бізнес Юрія має й соціально відповідальну складову. За словами чоловіка, для нього це важливо:

“Ми передали питну воду та 260 пакунків з продуктовими наборами першої необхідності й побутовою хімією в села Коломийського району, які потерпіли від останньої повені.

Також ми підтримуємо місцевий футбольний клуб “Варатик”. Усю команду забезпечили спортивною формою з нашим логотипом та подарували їм сітку футбольних м’ячів”.

Ristor Foods — харчова база, яка не тільки дбає про якість продуктів, а й про доставку та ваш бюджет. Власникам ресторанів, кафе та інших типів закладів

Ristor Foods міститься за адресою: с. Нижній Вербіж, вул. Українська, 1. Зробити замовлення можна за номером: 073 185 73 20.

А щоб у твоєму житті було більше Глуzду — підписуйся на нас у телеграмі чи вайбері.