ГЛУЗД

Якою має бути сучасна освіта? Це, важливе для багатьох, питання обговорювали під час відкритого діалогу учні коломийських шкіл. Організаторкою заходу стала коломиянка Юлія Скрипнюк – випускниця освітнього проекту «Aspen Teens. Обрії майбутнього», фундаторами якого є Klitschko Foundation та The Aspen Institute Kyiv. Спікерами виступили американські волонтери Корпусу миру Ханна Кьорсі та Вінсент Танг.

Юлія Скрипнюк розповідає, що ця зустріч відбулася завдяки дводенному філософському семінару в Києві. Домашнім завданням учасників було організувати схожий захід у себе вдома.

Участь у заході, організованому Юлею, взяли 30 найбільш мотивованих підлітків, яких обрали за допомогою анкетування. Обговорювали різницю між американською та українською системами освіти, їхні переваги та недоліки у формі діалогу — кожен із присутніх міг висловити свою думку.

Метою таких зустрічей є формування схильності до критичного мислення, поширення серед підлітків ідеї ціннісно-орієнтованого лідерства та спонукання молоді до творення суспільства майбутнього.

“Якщо учасникам сподобається сьогоднішня зустріч, то ми будемо організовувати схожі заходи.” – каже Юлія Скрипнюк, – “Такі обговорення допомагають отримати не тільки нові знання, а й мотивують молодь, дають впевненість в собі та власних переконаннях”.

Наші партнери