ГЛУЗД

“Освіторія”, громадська спілка, яка допомагає реформувати та розвивати шкільну освіту в Україні, запустила курс з психологічно-емоційної підтримки для вчителів та шкільних психологів “Розумію”. Тут розкажуть, як навчати дітей під час війни, які підходи ефективні в комунікації педагога, як регулювати свій емоційний стан, а окремий блок присвятять основам арттерапії.

“Хочеш краще розуміти себе? Навчитися розпізнавати власні та дитячі емоції? А ще — швидко стабілізувати себе у критичних моментах? Тоді долучайся до курсу і вирушай у подорож самопізнання разом з нами!”, — пишуть на сайті. 

Курс містить 5 модулів, 25 відеоуроків, 5 вебінарів наживо та тести до кожної теми. Експертами курсу стали провідні світові спеціалісти та найкращі українські вчителі й психологи. Кожен, хто вдало його завершить, зможе отримати сертифікат про підвищення кваліфікації на 30 годин.

Крім того, для учасників курсу передбачено практичні зустрічі з експертами, на яких можна обмінюватись досвідом, отримувати зворотний зв’язок та поглиблено обговорювати питання, що виникають під час застосування запропонованих на курсі інструментів і методик.

Долучайся до курсу за посиланням

Фото: Pexels

А щоб у твоєму житті було більше Глузду — підписуйся на нас у:

телеграмі

вайбері

вацапі

фейсбуці

інстаграмі

твіттері

Наші партнери