ГЛУЗД

Безплатні обстеження за принципом сheck-up стартували в Чернівецькому обласному медичному діагностичному центрі. Зробити їх можуть пацієнти, яким понад 55 років. 

Ідеться про комплексний огляд, що дасть змогу оцінити стан організму з урахуванням віку, статі, генетичних особливостей, виявити захворювання на ранньому етапі та визначити схильність до їх розвитку в майбутньому. 

“Сheck-up — це американський термін, який означає медогляд або диспансеризацію, спрямований на профілактику недуг. За статистикою 85 % передчасних смертей в Україні спричинені не інфекційними захворюваннями, а проблемами системи кровообігу та онкологічною патологією, які не були діагностовані вчасно”, — розповів генеральний директор центру Борис Гушилик. 

У базовій програмі check-up:

  • ЕКГ з консультативним висновком лікаря з функціональної діагностики.
  • Флюорографія.
  • УЗД різноманітних органів та систем. 
  • Дерматоскопія — дослідження шкірних утворень без операційного втручання, що дає змогу диференціювати тип пухлини (доброякісна чи злоякісна), а також виявити інші захворювання шкіри і зробити діагностику бородавок, папілом, пігментних невусів.
  • Дистанційна пневматична тонометрія. Безконтактне вимірювання внутрішньоочного тиску, що допомагає виявити глаукому на ранніх стадіях і запобігти втраті зору.
  • Пульсоксиметрія — вимірювання рівня сатурації кисню в капілярній крові (оксигенації). Дає змогу виявити патологію дихальної та серцево-судинної систем.

Подібні комплексні обстеження раніше пропонували лише приватні клініки платно. Нині ж буковинці можуть отримати якісну послугу безкоштовно. Запроваджують сheck-up-діагностику на підтримку загальнонаціональної програми президента “Здорова Україна”.

На комплексний огляд до діагностичного центру необхідно записатися за телефонами: +38 097 1764284; +38 099 5031284. На дзвінки відповідають від понеділка до п’ятниці, від 9:00 до 13:00.

Фото: Canva

А щоб у твоєму житті було більше Глузду — підписуйся на нас у:

телеграмі

вайбері

вацапі

фейсбуці

інстаграмі

твіттері

Наші партнери