ГЛУЗД

В Україні є вже 8 соціально-психологічних бригад (у Києві, Вінниці, Ужгороді, Чернівцях, Дніпропетровській області та у Львові).

У центрі матері і дитини “Незламні матусі”, який для вагітних переселенок збудували у Львові, побували  представники міжнародних організацій World Vision International i HelthRight International. Організації розповіли матерям-переселенкам про реалізацію у Львові проєкту “Надання міжсекторальної підтримки ВПО та постраждалим внаслідок війни в Україні”. Про це повідомили на сайті Львівської міської ради.

“В межах проєкту створено 8 мобільних бригад кризового реагування для надання гуманітарної допомоги, соціально-психологічної та іншої підтримки переселенцям з дітьми та постраждалим унаслідок війни в Києві, Львові, Вінниці, Ужгороді, Чернівцях і Дніпропетровській області. У співпраці з управлінням соціального захисту плануємо створити ще одну мобільну бригаду соціально-психологічної допомоги сім’ям з дітьми саме у Львові”, — розповів віцепрезидент з надзвичайних гуманітарних питань World Vision International Марк Сміт.

“Незламні матусі” — це два будинки для вагітних жінок-переселенок. Одночасно тут може жити понад 100 вагітних або породіль з дітьми.

Зараз тут мешкає 14 матерів. 11 уже народили діток, а 3 в очікуванні. Усі вони переїхали до Львова з Луганської, Донецької, Херсонської, Харківської та Запорізької областей. У центрі разом з матерями перебуває 25 дітей.

А щоб у твоєму житті було більше Глузду — підписуйся на нас у:

телеграмі

вайбері

вацапі

фейсбуці

інстаграмі

твіттері

Наші партнери