ГЛУЗД

Повний комплект нагород привезли спортсмени з іспанської Понтеведри. Там відбулися змагання з грепплінгу серед дорослих, юніорів та кадетів і чемпіонат світу із жіночої, вільної та греко-римської боротьби серед чоловіків і жінок до 23 років.

“Зокрема, Вадим Скриниця здобув золоту медаль із греплінгу серед юніорів у ваговій категорії до 62 кг (тренер-викладач — Роман Скидан). А срібну медаль у цьому виді серед дорослих у ваговій категорії до 130 кг виборов Іван Снігур (тренер-викладач — Ігор Наконечний).

Бронзову нагороду з вільної боротьби серед жінок до 23 років у ваговій категорії до 59 кг здобула Соломія Винник (тренер-викладач — Сергій Одинак).

Наступними свій високий спортивний клас підтвердили вихованці відділення карате, які здобули дві бронзові нагороди під час чемпіонату світу в турецькому місті Конья: Дарія Булай — серед кадеток (куміте, 54+кг), а Назарій Пранничук — серед кадетів (куміте, 57 кг). Тренують спортсменів Андрій Лазоренко, Валерій Чоботар та Олександр Пікулін”, — йдеться в дописі Чернівецької обласної ради.

А щоб у твоєму житті було більше Глузду — підписуйся на нас у:

телеграмі

вайбері

вацапі

фейсбуці

інстаграмі

твіттері

Наші партнери