ГЛУЗД

Програму державної підтримки аграріїв продовжили до 30 листопада. За умовами програми, безповоротну допомогу можуть отримати аграрії, які мають від 1-го до 120 га сільськогосподарських угідь або утримують від 3-х до 100 корів.

“Скористатися програмою можуть громадяни України і юридичні особи, засновниками яких є винятково фізичні особи — громадяни України, котрі зареєстровані у Державному аграрному реєстрі та відповідають її критеріям”, — розповіла директорка департаменту агропромислового розвитку Львівської ОВА Тетяна Гетьман.

Грошова допомога аграріям сягатиме 3100 грн на один гектар оброблюваних угідь сільськогосподарського призначення, але не більше як 372 тис. гривень. Для фермерів — 5300 грн на кожну корову, яка перебуває у власності отримувача, але не більше як 530 тис. гривень.

За опрацьованими вересневими заявками в межах програми підтримки 562 малих агровиробники Львівської області отримали близько 50 мільйонів гривень безповоротної допомоги.

Якщо виникатимуть додаткові питання, кожен користувач аграрного реєстру може звернутися до працівників департаменту за адресою: м. Львів, просп. В. Чорновола, 4 (9 поверх) або зателефонувати: (096) 000-53-76.

А щоб у твоєму житті було більше Глузду — підписуйся на нас у:

телеграмі

вайбері

вацапі

фейсбуці

інстаграмі

твіттері

Наші партнери