ГЛУЗД

В Івано-Франківську для сорока дітей, чиї батьки загинули, захищаючи Україну, організували цікавий екскурсійно-пізнавальний день та вручили новорічно-різдвяні подарунки: солодощі, книжки, розмальовки та необхідне канцелярське приладдя. 

“Дякую нашим Захисниками і Захисницям, які кожного дня обороняють цілісність та незалежність України! Світла пам’ять тим, хто не повернувся з війни. Ми продовжуємо працювати, волонтерити, допомагати, підтримувати та оберігати тих, хто потребує цього у часи війни. Переконана, що діти є найбільш вразливими. Розумію, що ми не втамуємо їхній біль, проте намагаємося хоч на мить їх відволікти та подарувати позитивні емоції. Хочемо подарувати дітям наших Героїв настрій та щирі подарунки, частинку тепла, радості та добра. Але найголовніше необхідно завжди підтримувати дітей, батьки котрих віддали життя за незалежність і не повернулися з війни додому”, — розповіла заступниця голови обласної державної адміністрації Людмила Сірко.  

Діти побували на екскурсіях у Галицькому національному природному парку в селі Крилос, зокрема Центрі реабілітації диких тварин, та Науковому містечку “Нова енергія”, що міститься в Університеті Короля Данила.  

Фото: Івано-Франківська ОДА

А щоб у твоєму житті було більше Глузду — підписуйся на нас у:

телеграмі

вайбері

вацапі

фейсбуці

інстаграмі

твіттері

Наші партнери