ГЛУЗД

Для військових 102 окремої бригади Сил територіальної оборони ЗСУ створили мобільний виїзний стоматологічний кабінет. Раз на місяць стоматологи впродовж тижня надають бійцям послуги в зоні бойових дій. 

Волонтери доставили з Італії карету швидкої медичної допомоги, а вже в Івано-Франківську переобладнали та створили мобільний стоматкабінет, повідомили на фейсбук-сторінці бригади.

За два дні роботи на передовій до дантиста звернулося майже 30 осіб. Лікар надає послуги не лише військовим, а й цивільним — і все абсолютно безкоштовно. 

“Ми проводимо лікування в гостробольових випадках, видаляємо та лікуємо зуби, ставимо пломби, надаємо хірургічну та терапевтичну допомогу, а також консультуємо та скеровуємо, за потреби, на дообстеження. У машині є дантистське крісло, компресор та інше необхідне обладнання для проведення різноманітних стоматологічних процедур. Все воно компактне, займає мало місця та дозволяє максимально швидко і якісно проводити ті чи інші маніпуляції”, — розповідає стоматологиня Ірина Онуфрак.

Фото: 102 окрема бригада Сил територіальної оборони ЗСУ

А щоб у твоєму житті було більше Глузду — підписуйся на нас у:

телеграмі

вайбері

вацапі

фейсбуці

інстаграмі

твіттері

Наші партнери