ГЛУЗД

4 травня розпочинається програма підтримки малого та середнього бізнесу Івано-Франківська. Підприємці можуть подавати проєкти на фінансування у вигляді інноваційних ваучерів. 

20 переможців конкурсу отримають до 60 000 гривень на реалізацію проєктів у галузі інновацій. Загальний фонд фінансування конкурсу — 1 мільйон 200 тисяч гривень.

Конкурс організовує Виконавчий комітет Івано-Франківської міської ради в рамках проєкту “Нова економіка Івано-Франківська”, який фінансує Європейський Союз у межах програми “Мери за економічне зростання”.

Отримати фінансування можна на реалізацію проєктів у галузі інновацій: консалтинг, дослідження та розроблення нових продуктів чи послуг, національна і міжнародна сертифікація, патентування, ліцензування, реєстрація авторського права, створення та оновлення сайтів, їх просування; розроблення бренду продукції, логотипу, дизайну упаковки, підготовка бізнес-планів тощо.

Щоб подати заявку на участь у конкурсі, потрібно ознайомитись з умовами на сайті neweconomy.if.ua або на офіційному сайті міста, підготувати та надіслати необхідні документи від 4 до 23 травня, підготувати коротку презентацію про проєкт.

Фото: відкриті джерела

 

А щоб у твоєму житті було більше Глузду — підписуйся на нас у:

телеграмі

вайбері

вацапі

фейсбуці

інстаграмі

твіттері

Наші партнери