ГЛУЗД

Фермери Івано-Франківської громади зможуть отримати дотації за утримання свійських тварин та вирощення плодово-ягідних культур. У такий спосіб міська влада хоче збільшити кількість фермерських господарств, пише Руслан Марцінків. 

Якщо мешканець громади є власником десяти та більше кіз та овець, то місто відшкодує до 50 % вартості придбаних тварин. Господарі,  на утриманні яких є більше 5 свиней, зможуть отримати дві тисячі гривень за одну свиню, але і в першому, і в другому випадку не більше ніж 100 тисяч гривень в одні руки. Господарства, які утримують трьох та більше свиноматок, також матимуть виплати, але не більше ніж 50 тисяч гривень. Також відшкодовуватимуть (до 50 % вартості) за придбаний сертифікований посадковий матеріал плодово-ягідних культур, але не більше ніж 200 тисяч гривень. Матеріали для встановлення краплинного зрошення плодово-ягідних культур, але не більше ніж 300 тисяч гривень. На фермерську програму в бюджеті фінансування вже закладено 2,5 мільйона гривень.

Можна звернутися в Департамент комунальних ресурсів, за адресою Курбаса 2, 3-й поверх, управління сільського господарства. На сайті Департаменту комунальних ресурсів розписано перелік документів, які фермер чи приватний підприємець має подати, щоб отримати грошову допомогу від міської ради. 

Фото: Canva

А щоб у твоєму житті було більше Глузду — підписуйся на нас у:

телеграмі

вайбері

вацапі

фейсбуці

інстаграмі

твіттері

Наші партнери