ГЛУЗД

На офіційній сторінці в інстаграмі організатори міжнародного музичного фестивалю “Файне місто”, який завжди відбувався в Тернополі, заявили, що в липні захід організують у Львові.

“Не йти вперед, значить йти назад”. Впродовж тривалого часу ми міркували над тим, як знову зібрати Файних Людей в одному місці. Ми робили маленькі благодійні фестивалі, проводили Faine Misto Online і навіть з’їздили до Польщі. Кожен із цих кроків став частинкою великого пазлу, проте нам усе одно хотілося більшого. Ми довго думали, збирали постійні наради, списували блокноти своїми ідеями та розглядали локації, відповідні до умов сьогодення, з дотриманням відповідних правил безпеки та тих, де ми змогли б зустрітись з вами в теперішній час і нарешті знайшли її”, — йдеться в дописі. — 20 довгих місяців ми з вами не бачились. За цей час кожен з нас пережив стільки, що декому вистачило б і на декілька життів. Ми множили досвіди, закарбовували моменти на поличці власних життєвих спогадів, багато рефлексували та вчилися новому життю. Прийшов час нам усім про це поговорити”. 

28-30 липня у Львові, на території “FESTrepublic”, відбудеться фестиваль Faine Misto 2023, щоб розказати світу історії, які варто почути.

“Фестиваль Faine Misto 2023 — це продовження того, чим наша команда займається від початку повномасштабного вторгнення, адже головна мета фестивалю — закумулювати якомога більше коштів для підтримки бригади НГУ Азов, якій команда фестивалю допомагає з матеріальним забезпеченням від початку повномасштабного вторгнення”, — пишуть організатори.

Придбати квитки на благодійний фестиваль Faine Misto 2023 можна за посиланням.

А щоб у твоєму житті було більше Глузду — підписуйся на нас у:

телеграмі

вайбері

вацапі

фейсбуці

інстаграмі

твіттері

Наші партнери