ГЛУЗД

ArtSchool та Franco-театр взяли участь у Дев’ятому Міжнародному фестивалі-конкурсі “Україна єднає світ”, який відбувався у Скадовську та  презентували журі свою виставу “Квиток в життя”, там отримали найвищу нагороду – Гран-Прі.

Фестиваль відбувався з 28 червня по 1 липня у місті Скадовськ, у ньому взяли участь близько 15-ти міст України, а також  представники Вірменії, Молдови, Литви, Грузії та Кримських татар.

Спільний проект Franco-театру і ArtSchool представляв правдиву історію про мрію “Квиток в життя”, прем’єра якої відбулася в Коломиї на початку червня. Інсценізацією займалась Ірина Ярмоленко, а режисурою – Іван Данілін. У змішаній віковій категорії коломиянам довелось позмагатись за найвищий титул фестивалю – Гран-Прі, який і вибороли актори Franco-театру і ArtSchool. Окрім того, юна акторка театру – Катя Дранчук отримала першу премію в номінації “Розмовний жанр” за монолог Маркеса “Ганчіркова лялька”.  Підготовкою переможниці до участі у фестивалі займалася актриса Franco-театру – Катерина Трачук.

Наші партнери