ГЛУЗД

Університет Короля Данила спільно з Ужгородським національним університетом взяли участь у встановленні національного рекорду.

Про це повідомили на Фейсбук-сторінці університету Короля Данила (далі УКД  —  ред.).

Викладачі кафедри туризму та готельно-ресторанної справи УКД долучилися до проведення фестивалю “Доброї їжі”, у рамках якого й було встановлено рекорд України з приготування страв на основі рослинної продукції на одній локації.

Представники університетів приготували 144 страви та встановили національний рекорд.

“Будучи співорганізатором заходу, Університет Короля Данила намагається у такий спосіб не лише налагоджувати співпрацю з місцевими підприємцями чи громадськими установами, допомагати розвиткові власних структурних підрозділів, а й сприяти пропагуванню культури приготування та споживання правильної їжі, впровадженню сучасних підходів в альтернативній їжі, збереженню традиційних автентичних українських рецептів”,  — відзначив ректор УКД Мирослав Луцький.

 

Фото: Університет Короля Данила

 

А щоб у твоєму житті було більше Глузду — підписуйся на нас у:

телеграмі

вайбері

вацапі

фейсбуці

інстаграмі

твіттері

Наші партнери