ГЛУЗД

Набагато частіше виникає потреба в альтернативному джерелі світла, адже росія не зупиняє терористичні атаки. Чим замінити та як освітлювати?

Масляні і гасові лампи

Знайти сьогодні масляні лампи в продажу не так легко. Асортимент їх невеликий, однак вони все ще виготовляються. Складаються такі лампи з ємкості для масла, бавовняного гніту, металевої горілки з ручкою регулювання полум’я та захисної скляної труби. До такої лампи додатково знадобиться спеціальне паливо. Сама лампа коштує від 600 до 1000 гривень, а олія для неї – в районі 100–200 гривень.

Гірлянди і свічки на батарейках

Сьогодні можна знайти величезну кількість різноманітних гірлянд, що працюють від батарейок типу АА, ААА чи інших. Вони мобільні, споживають небагато енергії, тому за умови використання по кілька годин на день прослужать довго. Батарейки буде легко замінити на нові, адже дефіциту їх не спостерігається.

Настільні світлодіодні світильники на акумуляторах

Джерелом освітлення тут виступають напівпровідникові світлодіоди, органічні світлодіоди або полімерні світлодіоди, а не електричні нитки, плазма чи газ. Вони є дуже економними та безпечними, тому будуть ідеальним варіантом.

Світлодіодні/LED-лампочки з вбудованими акумуляторами

У комплекті таких ламп уже передбачений літій-іонний акумулятор. Плюсом таких ламп є відсутність нагріву. З ними ви можете розраховувати на приблизно 5 годин роботи.

Працює вона наступним чином: ви вкручуєте LED-лампу в звичайну люстру, вона заряджається за наявності світла, а під час відключень продовжує працювати від акумулятора.

А щоб у твоєму житті було більше Глузду — підписуйся на нас у:

телеграмі

вайбері

вацапі

фейсбуці

інстаграмі

твіттері

Наші партнери