ГЛУЗД

Нещодавно в Коломиї відбулися інтелектуальні змагання «Young and clever». За словами організаторки Юлії Скрипнюк, проект згуртував 25 підлітків-інтелектуалів та дав поштовх до поліпшення їхніх знань у галузі правознавства, а особливо щодо прав та обов’язків громадян.

Перемогу здобули:

  • 1 місце – команда № 3
  • 2 місце – команда № 4
  • 3 місце – команда №1

Переможців очікували сертифікати на різні суми в ресторанах Коломиї.

Щодо завдань, то вони складалися із двох частин: інтелектуальної вікторини та правознавчого квесту. У змаганнях брало участь п’ять команд.  Найбільшим викликом для учасників був квест, під час якого вони мали бігти від станції впродовж години, зупиняючись тільки на кілька хвилин для вирішення завдань.  Загалом усі завдання квесту мали правознавчий характер. Учасники мали квест-лист із завданнями. Там було прописано 10 локацій, на кожній з яких їх зустрічав волонтер із наступним завданням. Рівень складності відповідав інтелектуальному розвитку підлітків 14-18 років, які і були цільовою аудиторію гри.

Та не обійшлось і без труднощів, з  якими зіштовхнулись організатори. Почались вони з моменту пошуку волонтерів та складання завдань. Далі – відбір учасників.

«Я задоволена результатом, мої очікування виправдались: під час заходу учасники могли активно відпочити, інтелектуально збагатитись та познайомитись і поспілкуватись із такими ж активними однолітками», – каже Юля.

Дівчина обіцяє, що на цьому не зупиниться і надалі буде організовувати схожі заходи в нашому місті.

Журналістка: Адріана Ковальчук

Фото: Оксана Санагурська

Наші партнери