ГЛУЗД

 

Мирослав Ясінський — заслужений художник України, член Національних спілки художників та спілки майстрів народного мистецтва України, Коломийської асоціації митців, лауреат обласної премії імені Ярослава Лукавецького.

Три твори на виставці, виставлені на продаж. Кошти, виручені за них, будуть скеровані на підтримку ЗСУ.

“Твори художника експонувалися на чисельних виставках в Україні та за кордоном, зокрема в Австрії, Канаді, Італії, Німеччині, Польщі, Франції, Литві, Латвії, Румунії. На відкритті виставки Мирослава Ясінського вітала генеральна директорка Національного музею Ярослава Ткачук, яка стверджувала, що мистецтво теж є захисною зброєю нашої держави, та подякувала художнику за його внесок у боротьбу. З подякою приєднався до промовців о. Володимир Білослудцев; слово мав письменник, дипломат, міський голова Коломиї 1994-1998рр., координатор ініціативної групи «Перше грудня» Ігор Довганюк, який з вдячністю наголосив, що 30 років стежить за творчістю Мирослава Ясінського й відчуває наближеність його мистецтва до духовності” – йдеться в дописі музею.

Мирослав Ясінський щиро подякував всім за зустріч, згадав про батьків, адже деякі з представлених на виставці творів присвячені їм, про важливість пам’яті й часу, які закарбовують найважливіше. Власне назва виставки «Карби», зі слів автора, говорить про карбування, зарубки, мітки.

Фото: Ярема Проціва

А щоб у твоєму житті було більше Глузду — підписуйся на нас у:

телеграмі

вайбері

вацапі

фейсбуці

інстаграмі

твіттері

Наші партнери