ГЛУЗД

Засновники програми “Ґранти Теплого Міста” збільшили співфінансування для учасників нового сезону в Івано-Франківську. Попередніх років максимальна сума становила 20 тис. грн, тепер зросла до 90 тис. грн. Загальний бюджет програми становить 420 тис. грн. 

Команди, які не мають досвіду реалізації проєктів, можуть отримати до 20 тис. грн. Прийом заявок для участі в новій грантовій хвилі стартує 10 лютого та триватиме до 10 березня.

“Цього року основні напрями — це облаштування міського простору, сучасне мистецтво, прогресивна освіта та розвиток прогресивного підприємництва. Команди, які будуть подаватися, мають обов’язково мати досвід у громадському секторі та у волонтерстві. Це — досить вагомий аспект. Також важливо, щоб команда мала можливість або співфінансувати, або зробити свій внесок — 10 % від загальної суми”, — каже координатор програми Андрій Левицький.

Цьогоріч до грантового сезону планують залучати школярів та студентів. Для цього створили безкоштовну школу “Змінотворець”. Після її завершення молодь зможе подати заявку для участі в програмі та отримати до 10 тис. грн для реалізації своєї ідеї.

Окрім того, менторську школу створили для громадських організації та людей, які не мають досвіду написання проєктів.

Усі програми — безкоштовні.

“Вони відбуваються на конкурсній основі. Апліканти подають свої проєкти або залишають заявки. Незалежна комісія їх відбирає і ми формуємо групи”, — каже керівниця платформи “Тепле Місто” Росана Тужанська.

Упродовж п’яти років програма “Малі ґранти Теплого Міста” підтримала приблизно 100 громадських ініціатив на суму понад 1 млн грн.

А щоб у твоєму житті було більше Глузду — підписуйся на нас у

телеграмі

вайбері

вацапі

фейсбуці

інстаграмі

твіттері

Наші партнери