ГЛУЗД

Такі кабінети відкривають у шести областях України, загалом їх буде 20.  Кабінети оснащені спеціальним обладнанням та доступні для людей з інвалідністю.

Про це повідомила Львівська ОВА. 

Від сьогодні в такому кабінеті мешканки Львова та внутрішньо переміщені особи зможуть отримати кваліфіковану медико-психологічну допомогу. 

Це не перший такий кабінет на Львівщині, зокрема вже працюють кабінети в Стрию, Самборі та Буську. Особливістю кабінету є крісло-трансформер для маломобільних жінок. Тут надають допомогу всім, хто цього потребує, цілодобово й безкоштовно. Напрацьовують клінічний маршрут пацієнта, щоб надавати психологічну підтримку та медичну допомогу на високому рівні, а в разі необхідності скерувати до соціальних служб.

Контактні телефони:

  • 096 194 20 75,
  • 067 605 28 82.

“Жінки, які стали жертвами зґвалтувань чи домашнього насильства, матимуть можливість безперешкодного і цілодобового доступу до надання медичної допомоги. Також ми сприятимемо, аби такі жінки змогли зв’язатися з соціальними службами та допомогти їм у юридичному супроводі. Послуги будуть надаватись конфіденційно, адже ми усвідомлюємо, що це надзвичайно складна психологічна проблема. Спочатку війни до нас звернулось 5 жінок, серед них була дитина. Однак цих звернень фактично не було через те, що люди не знають, куди звертатись. Відкриття цього кабінету є надзвичайно актуальним, тому що в таких делікатних ситуаціях жінкам потрібне місце, де їх вислухають та нададуть відповідну допомогу”, — наголосила заступниця директора перинатального центру з якості медичної діяльності Наталія Вереснюк.

Кабінет обладнав Міжнародний благодійний фонд “Український Жіночий Фонд” за підтримки Фонду ООН у галузі народонаселення/UNFPA та Міністерства закордонних справ Данії.

Фото: Львівська ОВА

А щоб у твоєму житті було більше Глузду — підписуйся на нас у:

телеграмі

вайбері

вацапі

фейсбуці

інстаграмі

твіттері

Наші партнери