ГЛУЗД

Калуський художник Володимир Безрукий бере участь у проєкті “Мистецтво під час війни”. Художник з позивним “Пікассо” відомий серією портретів майданівців та бійців. І нині він у лавах Збройних сил України стоїть на захисті Батьківщини.

Володимир почав малювати ще в юному віці, але ніколи не зважав на талант. У 24 роки купив собі фарби — відчув, що час настав. 

“Наснага завирувала під час Революції гідності — в моменти, коли майданівці долали моральний занепад і розчарування. Безрукий тоді багато спостерігав. Першим, кого там намалював калушанин, став легендарний Сергій Нігоян. І відтоді понеслося — за день міг створити два-три портрети”, — повідомляє Калуська міська рада. 

“Малювання робило і робить мене щасливішим. Кожна хвилина творчого процесу на вагу золота”, — розповідає боєць. 

War Art Collection — волонтерський проєкт від Міністерства культури, який архівує мистецькі прояви, які з’явилися з початком широкомасштабної збройної агресії росії. Команда проєкту в складі журналістки Дар’ї Анастасьєвої та оператора Миколи Ілюшина здійснила зйомки документального фільму “Мистецтво під час війни”, одним з героїв якого є калушанин Володимир Безрукий.

Фото: Калуська міська рада

А щоб у твоєму житті було більше Глузду — підписуйся на нас у:

телеграмі

вайбері

вацапі

фейсбуці

інстаграмі

твіттері

Наші партнери