ГЛУЗД

Завдяки Arcidiecézní charita Olomouc  благодійний фонд отримав 366 генераторів. Їх передали їх у парафіяльні Карітаси малих та великих громад, геріатричні будинки, будинки сімейного типу, патронатні сім’ї та в об’єкти критичної інфраструктури.

Ця допомога продовжила звичну діяльність усіх цих структур, адже усі вони не могли нормально функціонувати без світла.

Особливо відчули вимкнення світла батьки, які мають школярів. Так пані Надія, яка є прийомною матір’ю десятьох дітей, на початку, коли почали вимикати світло і сім’я ще не мала генератора, продумували найрізноманітніші шляхи, щоб діти встигали виконувати домашні завдання:

“Не можу вам передати наскільки важко було без світла. Не вистачало терпіння.

Діти приходили зі школи, потрібно робити домашнє завдання, світла немає, а на вулиці темно. Я давала їм вечеряти і відправляла спати, а о 5 ранку будила і тоді вони робили домашнє завдання, а як по-іншому?”, — ділиться Надія.

Жінка каже, що від коли з’явився генератор, усі діти мають заняття, не нудьгують та вчасно справляються із домашніми завданнями.

На початку цього тижня Карітас Коломия передав Коломийському водоканалу генератор на 400 кВт потужності, служити він буде для безперебійного водовідведення в нашій громаді.

Основним із гасел Карітас Коломия є фраза “Разом робимо добрі справи та перемагаємо!”. Творити добро все ж легше зі світлом, тому тепер ми даруємо ще й світло, щоб якомога більше небайдужих організацій могли безперебійно нести світу добро та любов!

Фото: Карітас Коломия

А щоб у твоєму житті було більше Глузду — підписуйся на нас у:

телеграмі

вайбері

вацапі

фейсбуці

інстаграмі

твіттері

 

 

 

 

Наші партнери