ГЛУЗД

У рамках ініціативи Першої леді України Олени Зеленської “Книжки без кордонів” понад 170 українських шкіл, лікарень, бібліотек по всій Великій Британії отримали понад 16 тисяч дитячих книжок українською мовою.

Забезпечити книжками вдалося за сприяння друкарні Halstan, Служби ліцензування видавництв, Українського інституту книги та Посольства України у Сполученому Королівстві Великої Британії та Північної Ірландії, повідомили в Міністерстві культури та інформаційної політики

Олена Зеленська каже, що вирішила започаткувати такий проєкт, коли зрозуміла, що люди, які в перші місяці покидали домівки, навряд клали у свої чемодани книги. А читання дітям на ніч є частиною нормального сімейного вечора, що зараз особливо важливо.

“У нас є відгуки мам про те, що українські книги — це ніби зустріч з Батьківщиною. І дуже хочеться, щоб наші діти, які тривалий час знаходяться за кордоном, все-таки не відривалися від нас і від України у своєму навчанні. Ми про це постійно намагаємося спілкуватися з країнами-хостами, тому що книга важлива для дитини не менше іграшки”, – зазначила перша леді.

 

 

 

 

 

Наші партнери