ГЛУЗД

1-2 лютого в Коломиї вперше відбудеться всеукраїнський дебатний турнір “Коломия Єднає”, який організовує команда “Коломийського дебатного об’єднання”. У місті збереться близько дев’яноста дебатерів майже з усіх регіонів України: від Києва до Одеси, від Харкова до Луцька.

Під час турніру учасники будуть обговорювати критичні теми сьогодення, і кожен зможе висловити свою думку щодо них. Організатор турніру Олексій Антонюк каже:

“Створивши площадку для міжрегіонального діалогу, ми зможемо зробити внесок до того, щоб українці більше об’єднувалися, незважаючи на різниці в поглядах”. 

Окрім того, на турнірі в Коломийському ліцеї імені М. Грушевського учасники матимуть змогу випробувати й поліпшити свої навички захищати власну думку. Упродовж п’яти відбіркових раундів кожен матиме 7 хвилин, щоб переконати суддю в правильності своєї позиції, яку в дебатах визначають випадково методом жеребкування. Після того найвправніші дебатери позмагаються у півфіналі та фіналі, що відбудуться в залі засідань міської ради 2 лютого, о 14:00. Сюди може завітати кожен охочий.

Для тих, хто ніколи не чув про дебати, теж знайдеться місце в дебатному русі Коломиї. 

  Уже 15-16 лютого, о 9:30, відбудеться щорічна Коломийська дебатна школа для новачків у Коломийському ліцеї імені М. Грушевського. Охочі студенти та учні з усіх навчальних закладів міста навчаться говорити так, щоб до них дослухалися їхні вчителі, батьки, учні та всі довколишні. Школу відвідають одні з найкращих тренерів України й поділяться своїми знаннями та досвідом із кожним.

“До того, як почала займатися дебатами, я ніколи перша не знайомилась із людьми. Дебатери загартували мене й зробили сміливою та комунікабельною”, —  ділиться Катя Венц, яка є учасницею Дебатного клубу вже два роки.

На дебатній школі учасники навчаться захищати свою думку публічно, попри страх привселюдних виступів.

Участь у дебатній школі безкоштовна й доступна для всіх. Потрібно тільки заповнити коротку анкету за цим посиланням, що займе у вас не більше ніж 2 хвилини. 
З’явилися запитання?
— телефонуйте за номером: 063-14-34-003 (Неля) або 066-23-62-633 (Олексій);
— підписуйтеся на наш Facebook
— пишіть нам у Telegram
— підписуйтеся на наш Instagram

Отримувати сповіщення з новими матеріалами можна в нашому Telegram-каналі. Підписуйтеся і будьте в темі)

Наші партнери