ГЛУЗД

У Коломиї від сьогодні можна буде подавати власний проект на грошову допомогу від «Партнерство для розвитку міст(ПРОМІС)». Про це розповіли на   презентації Фонду сприяння розвитку малих та середніх підприємств.

Проект уже працює у 16 містах чотирьох областей України – Вінницької, Івано-Франківської, Запорізької та Польтавської. Окрім Івано-Франківська, у області проект діє ще  у трьох містах: Коломиї, Долині та Яремчі.

Метою  фонду є сприяння впровадження програм підтримки розвитку МСП (малих та середніх підприємств) в  містах-партнерах, які розроблені Проектом “ПРОМІС” та прийняті міськими радами.

Хто може взяти участь:

  • Неприбуткові підприємства, установи, організації,  також ті, які засновані міською радою;
  • Неприбуткові заклади освіти, науки та культури міста;

Кому не передбачене фінансування у рамках проекту:

  • Прибуткові організації;
  • Політичні партії;
  • Релігійні громади;
  • Приватні особи.

Сума одноразової допомоги  становить 80 тисяч канадських доларів. Виплачуватиметься у гривнях за середнім курсом Національного банку України на дату складання заявки.

«Ми очікуємо, що гранти отримають 2-4 організацій. Тобто переможців буде декілька і між ними розділимо кошти. У Коломиї проект працює вже 3 рік. Сподіваємось, що цього року хтось отримає кошти на розвиток свого підприємства» – каже головний експерт з розвитку бізнесу Проекту «ПРОМІС» Валерій Кокоть.

Подавати свої заявки на гранти можна до  25 травня 2018 року.

Детальніше про проект можна дізнатися тут.

Наші партнери