ГЛУЗД

18 квітня у МПК «Народний дім» відбулося змагання  молодих команд Коломиї – «Кубок Гумору». Переможцями стала “Корпорація” – команда Коломийського індустріально-педагогічного технікуму, пише Глузд.

Окрім них, участь взяли ще три команди: Коломийського економіко-правового коледжу “Щось з чимось”, “Палата номер 6” з медичного коледжу та  “Логіка відсутня” Коломийського навчально-наукового інституту.

Переможці отримали грошовий приз у розмірі 7000 гривень.

Організаторами  цієї події є відділ молоді та спорту міської ради Коломиї, Молодіжна рада міста. Тренерами та ведучими заходу став колектив «Дикі гуцули».

«Кубок Гумор» відвідав учасник комедійної команди «Загорецька Людмила Степанівна» Дмитро Гоян.

«Перед тим, як їхати сюди, хлопці попередили мене, що це тільки набирає обороти, але я побачив, що рівень команд досить високий і мені здається, що майбутнє у цих людей є» – прокоментував Гоян.

Основна частина коштів, виручених з продажу квитків, пішли на призовий фонд переможцям, інша частина – на покриття витрат заходу. Також до фінансування долучився відділ Молоді та спорту міської ради.

 «На майбутнє планується проводити такі заходи, але зробити їх відкритими -це означає, що будуть запрошуватися команди не тільки з Коломиї, але й з усієї України. Наступний буде восени до Дня студента» – каже головний спеціаліст відділу молоді та спорту міської ради Інна Якуб’як.

Наші партнери