ГЛУЗД

Ліцеїст із Коломиї, Олексій Музичук  зайняв призове місце на Українському нейроконкурсі. Про це повідомили на своїй сторінці у Facebook Коломийський НВК 9 “Школа-природничо-математичний ліцей”.
Український нейроконкурс – це змагання серед школярів у галузі знань з нейронаук. Цей конкурс є одним із частин міжнародного змагання «International Brain Bee Competition». Його заснував доктор Норберт Мислінський з Університету Меріленд (США).

Змагання традиційно проходить у два етапи. Перший, вибірковий, проходить через тестування у мережі “Інтернет”. В Україні проводиться у березні, починаючи з 2012 року.

Олексій спочатку успішно пройшов тестування, після чого  його запросили позмагатися у Інституті фізіології ім. О.О.Богомольця Національної академії наук України у Києві. На фінальному етапі, що відбувається виключно англійською мовою, хлопчик зайняв III місце.

Визначений національний чемпіон зможе представити Україну на Міжнародному змаганні International Brain Bee. У наступному році воно відбудеться 7-11 липня у Берліні в рамках Форуму Федерації Європейських товариств нейронаук (FENS).

Наші партнери