ГЛУЗД

 Департамент соцполітики виплатить коломиянам одноразову грошову допомогу. Про це повідомляє відділ інформаційної політики Коломийської міської ради. на своїй сторінці у Facebook.

Виплата передбачена Постановою Кабінету Міністрів України №170 «Деякі питання виплати у 2018 році разової грошової допомоги, передбаченої Законами України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту».

“Виплати передбачені:

1) особам з інвалідністю внаслідок війни та колишнім малолітнім (яким на момент ув’язнення не виповнилось 14 років) в’язням концентраційних таборів, гетто та інших місць примусового тримання, визнаним особами з інвалідністю внаслідок загального захворювання, трудового каліцтва та з інших причин:

– І групи – 3 685 гривень;

– ІІ групи – 3 265 гривень;

– ІІІ групи – 2 845 гривень;

2) учасникам бойових дій та колишнім неповнолітнім (яким на момент ув’язнення не виповнилося 18 років) в’язням концентраційних таборів, гетто, інших місць примусового тримання, а також дітям, які народилися в  зазначених  місцях  примусового  тримання  їх  батьків,  – 1 265 гривень;

3) особам, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною, – 3 685 гривень;

4) членам сімей загиблих і дружинам (чоловікам) померлих осіб з інвалідністю внаслідок війни, дружинам (чоловікам) померлих учасників бойових дій, учасників війни та жертв нацистських переслідувань, визнаних за життя особами з інвалідністю внаслідок загального захворювання, трудового   каліцтва та з інших причин, які не одружилися вдруге, – 630 гривень;

5) учасникам війни та колишнім в’язням  концентраційних таборів, гетто, інших місць примусового тримання, особам, які були насильно вивезені на примусові роботи, дітям партизанів, підпільників, інших учасників боротьби з націонал – соціалістським режимом у тилу ворога – 525 гривень.

Загальна сума проведених виплат становить 1543475,00 гривень, яка виплачена жителям міста Коломиї відповідно до поданих списків, а саме:

– Коломийського об’єднаного міського військового комісаріату;

– Військової частини А1267;

– Військової частини А0742;

– Коломийського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Івано-Франківської області”. – йдеться у повідомленні.

 

Наші партнери