ГЛУЗД

“Лірика кав’ярень” – творчий проект, який організували учасники БФ “Konyk_help”.

Цього разу збирали не просто кошти, а щось значно цінніше – книги для жителів пункту нічного перебування БФ “Карітас Коломия”.

Свою поезію зачитали учасники команди Konyk_help Христина Тимків, Роман Угорський та Віталій Бирчак, який за сумісництвом був ще й модератором та ідейником вечора. Молоді поетеси: Надія Кобилянська та Лілія Коцаб’юк і поети з досвідом: Руслан Шимон і Христина Козловська, яка зараз “на ти” з прозою. “Лірика кав’ярень” змусила її зачитати свою архівну поезію.

Все відбувалося під гітарний супровід Юрія Міляна. Закінчив музичний вечір Андрій Томенчук каверами на відомі пісні різних музичних епох.

Подібного формату заходу Коломия ще не бачила, адже майже кожен присутній, ідучи на літературник, приніс із собою книгу для  безхатченка. Один із столів кав’ярні наповнився книгами ще до початку літературника.

Видавництво Старого Лева теж долучилося до акції та надіслали книжки для безхатченків. Загальну кількість книг ніхто не рахував, та виявилося їх чимало.

“Кожного разу, організовуючи подібні заходи, щиро радіємо кількості хороших людей в нашому місті, які долучаються, – ділиться головний організатор Віталій Бирчак. – Висловлюємо велику подяку від імені всієї організації “Коник Хелп”, всім поетам, музикантам, тим, хто вклав свою лепту допомоги, а також людям зі щирим серцем, які поділились своїми книгами і відвідали наш захід”.

“Лірика кав’ярень” не завершується. Перша серія теплих літературників відбулася у кав’ярні “Amici”, наступний  літературник відбудеться 24 січня о 19:00 у кав’ярні “Букініст”. Умови участі ті ж. Коники чекають вас із книгами. Цього разу поети будуть іншими, склад виступаючих наразі залишається загадкою. І це ще не все: команда організаторів обіцяє вам особливо атмосферний вечір, завдяки чому він таким стане – теж секретно. Тож ви просто не маєте права цього пропустити. Зимові вечори – особливі, а коли вони ще й у хорошому товаристві, відповідній атмосфері та із благими цілями, то варто очікувати більшого, ніж звичайної атмосфери.

Наші партнери