ГЛУЗД

Жваві розмови, сміх та щирі посмішки — “Букініст” перетворився на нору кролика, де талановита молодь говорила про любов, дружбу та чудові світи. «Лірика кав’ярень» продовжила свої творчі посиденьки зимового вечора в затишній коломийській кав’ярні.

У приміщенні яблуку було ніде впасти — молодь прагне наситити душу позитивними емоціями, а також долучитися до благодійності. Кожен охочий приніс книжку, яку волонтери БФ «Konyk_help» передадуть у нічний пункт перебування безхатьків.

 

Це був вечір зі свічками — ізюминка, яку обіцяли організатори. Світло в закладі вимкнули, залишили тільки новорічні вогники, свічки на столиках та нотку присмаку кави. Усі завмерли в очікуванні…

Лірика сучасних поетів — це мікс щирості, оригінальності та казковості. Своїми творами ділилися коломийські поети, а хедлайнером вечора стала гостя з Івано-Франківська — Герда Соняш. Літературний вечір плавно переріс у музичний завдяки місцевим музикантам.

“Такі речі потрібно робити, вони об’єднують людей. Ще й приносять добро: разом люди зібрали для безхатьків дуже багато книг”, — ділиться головний організатор Віталій Бирчак.

Усі книги, зібрані впродовж двох літертурників, очікують свого переїзду до пункту нічного перебування БФ «Карітас Коломия». Незабаром там облаштують для них полички, адже небайдужі принесли чималу кількість різноманітної літератури.

За словами Віталія Бирчака, подібні заходи  відбуватимуться в Коломиї знову, такий формат сподобався людям.

Журналістка: Яна Букреєва

Фотограф: Оксана Санагурська

Наші партнери