ГЛУЗД

Львів отримав престижну європейську відзнаку в галузі енергетики — European Energy Award. Це підтримка органів влади у впровадженні ефективних заходів енергетичної і кліматичної політики та інструмент впровадження Covenant of Mayors

 Про це повідомила Львівська міська рада.

“Європейська Енергетична Відзнака — престижна та важлива нагорода для міста, за допомогою якої ми зможемо мати доступ до міжнародних грантових фондів, залучати більше донорів та потенційних інвесторів. Для України питання розвитку енергоефективної політики є особливо актуальним, враховуючи ситуацію, що маємо зараз”, — наголосив мер Львова Андрій Садовий.

Проєкт “Впровадження Європейської Енергетичної Відзнаки в Україні” реалізовують за підтримки Державного секретаріату з економічних питань Швейцарської Конфедерації (SECO). Асоціація “Енергоефективні міста України” виконує функцію Національного офісу Європейської Енергетичної Відзнаки.

Серед провідних європейських міст учасниками проєкту впровадження Європейської Енергетичної Відзнаки є: Цюрих (Швейцарія), Канни (Франція), Мюнхен (Німеччина), Амстердам (Нідерланди), Флоренція (Італія), Люблін (Польща) та ін.

А щоб у твоєму житті було більше Глузду — підписуйся на нас у:

телеграмі

вайбері

вацапі

фейсбуці

інстаграмі

твіттері

Наші партнери