ГЛУЗД

Пацієнти з муковісцидозом (МВ) Західноукраїнського спеціалізованого медичного центру незабаром отримуватимуть революційне лікування — модуляторами хлорного каналу. Зараз у центрі на спостереженні перебуває 65 дітей, повідомляє Львівська ОВА.

“Ми маємо дуже великий досвід у лікуванні цього захворювання, і понад 10 років вносимо своїх пацієнтів до європейського реєстру. Тому виробник модуляторів, компанія Vertex, обрав наш Центр для початку масштабного проєкту — компанія забезпечуватиме пацієнтів лікарні новітніми ліками Trikafta. Це надзвичайна подія, адже йдеться насамперед про суттєве покращення якості життя хворих”, — розповіла керівниця Центру муковісцидозу у ЗУСДМЦ Людмила Бобер.

Унікальність Trikafta полягає в тому, що ліки нормалізують функцію хлорних каналів усіх клітин, які продукують слиз, і так усувають симптоми муковісцидозу.

Засіб широко застосовують у світовій медицині, оскільки він робить лікування більш ефективним. Лікування модуляторами дає неймовірні результати в пацієнтів з певним генотипом — а це 65-80 % усіх випадків.

Результати та досвід проєкту у Львівському центрі муковісцидозу поширять на інші центри муковісцидозу в Україні.

Фото: Львівська ОВА

А щоб у твоєму житті було більше Глузду — підписуйся на нас у:

телеграмі

вайбері

вацапі

фейсбуці

інстаграмі

твіттері

Наші партнери