ГЛУЗД

Завершилася восьма хвиля розгляду заяв на отримання мікрогрантів для заснування або розвитку бізнесу, які подали учасники програми “єРобота” в період від 3 до 16 жовтня. Львівщина увійшла до п’ятірки областей-лідерів з успішних проєктів, поступившись місцем Київщині. 

Про це повідомляє Львівська ОВА.

“Ще 35 заявників вибороли право на отримання 8,5 млн грн для організації або розширення підприємницької діяльності. Як результат, в області додатково створять 74 нових робочих місць”, — розповів директор Львівського обласного центру зайнятості Василь Барилюк.

Від початку програми “єРобота” Державний центр зайнятості ухвалив рішення надати кошти 191 претенденту з Львівщини. Відповідно до їхніх бізнес-планів, в області загалом створять 435 нових робочих місць. 

Мікрогрант у розмірі до 250 тис. грн надають для придбання обладнання, закупівлі сировини та матеріалів, покриття витрат на оренду, лізинг та інші потреби, необхідні для розвитку підприємницької діяльності. Основна умова — створення не менш ніж одного робочого місця.

Подати заяву на отримання мікрогрантів можна на порталі “Дія до 12 грудня 2022 року, схема його отримання — за посиланням

Львівський центр професійно-технічної освіти щопонеділка та щочетверга надає онлайн-консультації з аспектів реалізації грантової програми та написання бізнес-плану, більше — тут.  

Фото: Львівська ОВА

А щоб у твоєму житті було більше Глузду — підписуйся на нас у:

телеграмі

вайбері

вацапі

фейсбуці

інстаграмі

твіттері

Наші партнери