ГЛУЗД

6 червня у Львові перебував державний секретар у закордонних справах, справах співдружності націй та розвитку Великої Британії Джеймс Клеверлі.

Як повідомляє пресслужба ЛОДА, він приїхав поспілкуватися з пацієнтами Всеукраїнського центру з протезування, реконструктивної хірургії, реабілітації та психологічної підтримки для постраждалих унаслідок воєнних дій рф.

Джеймс Клеверлі повідомив, що в червні цього року Велика Британія спільно з Україною організують у Лондоні міжнародну Конференцію з питань відновлення України.

“Спільно з міжнародною спільнотою на цій конференції ми будемо обговорювати, що ще потрібно зробити для України та для її відновлення. Війна, яку розв’язала росія, є безпідставною та незаконною, але українці є неймовірно стійкими та сильними, і я в цьому переконуюся вкотре, перебуваючи в реабілітаційному центрі Superhumans. Тут відновлюються люди, які втратили свої кінцівки внаслідок російського вторгнення, і всі вони показують незламний дух та силу волі”, — наголосив Джеймс Клеверлі.

 

Фото: Пресслужба ЛОДА

 

А щоб у твоєму житті було більше Глузду — підписуйся на нас у:

телеграмі

вайбері

вацапі

фейсбуці

інстаграмі

твіттері

Наші партнери