ГЛУЗД

У Першому територіальному медичному об’єднанні лікарі зробили операцію вчителю музики. Під час роботи з деревом на фрезерному верстаті, чоловік отримав важку травму, але львівські лікарі змогли врятувати руку вчителя.

“Його порвану рукавичку затягнула фреза. Вчитель наклав собі тиснучу пов‘язку, аби зупинити кровотечу, і викликав швидку. Медики надали першу допомогу та повезли травмованого до Львова”, – повідомили у медзакладі.

Після прибуття лікарі взялися оперувати хлопця. Провели складне реконструктивне втручання. Пальці були пошкоджені на різних рівнях: переламані кістки, розірвані сухожилля, нерви та судини. 2 години кропіткої праці хірургів і крок за кроком їм вдалося відновити фаланги.

За рекомендацією лікаря Юрій уже вдома розробляв руку. Виконував реабілітаційні вправи з дрібної моторики. А учні підтримували свого вчителя малюнками і з нетерпінням чекали на його повернення в музичний клас.

“Минуло чотири місяці після операції. Сьогодні в стінах Лікарні Святого Луки звучить музика. На останній огляд Юрій прихопив з собою акордеон, аби показати лікарям результат. Він вправно натискає клавіші і дякує медикам за можливість знову займатись справою свого життя – вчити дітей музики. Тепер точно можна сказати – операція і післяопераційний період пройшли успішно!”

 

Фото: Перше медичне об’єднання Львова

 

А щоб у твоєму житті було більше Глузду — підписуйся на нас у:

телеграмі

вайбері

вацапі

фейсбуці

інстаграмі

твіттері

Наші партнери