ГЛУЗД

Пів тисячі вимушених переселенців узяли участь у проєкті  “Мандруй Львівщиною. Історія другої домівки”. Упродовж двох місяців тривали екскурсії туристичними локаціями Львівської області. За цей час організували 23 виїзди до Львова, Тустані, Крехова та Звенигорода.

Про це повідомляє Львівська ОВА. 

“Не всі мали змогу оселитись у великих містах. А коли ти перебуваєш місяцями в маленькому селі серед незнайомих людей, то хочеться простих речей, яким у буденному житті не надавав значення. Тому ці виїзди, як ковток свіжого повітря, повертають на мить спогадами в мирний час”, — ділиться враженнями Анатолій із Харкова.

“Я в захоплені від львівських храмів, думала таке можна побачити лише в Європі. Коли проходиш біля церкви, то завдяки розповіді екскурсовода ця будівля оживає, ти розумієш, про що говорять її розписи, як час та підпорядкованість певній владі змінювали її призначення і наскільки по-іншому можна сприймати святиню, якщо вміти відчитувати певні знаки та символи”, — розповідає Людмила, яка переїхала на Львівщину з Бахмута.

Проєкт “Мандруй Львівщиною. Історія другої домівки” започаткували управління туризму та курортів Львівської ОВА спільно з Мальтійською службою допомоги.

Журналістка: Юлія Варчук

Фото: Львівська ОВА

А щоб у твоєму житті було більше Глузду — підписуйся на нас у:

телеграмі

вайбері

вацапі

фейсбуці

інстаграмі

твіттері

Наші партнери