ГЛУЗД

Цієї суботи, 8 квітня, відбудеться волонтерський проєкт “Паска Нескорених”.

Рекорд з декорування понад 1000 бойківських великодніх пасок встановлять у Львівському палаці мистецтв (вул. Коперника, 17). Початок о 13:00.

Про це повідомили у Львівській обласній державній адміністрації.

Організатори запрошують львів’ян та гостей міста долучитись до творчого процесу прикрашання пасок та символічного викладання їх у формі малого національного герба. Після встановлення рекорду всі прикрашені паски передадуть українським захисникам та внутрішньо переміщеним особам.

Паски будуть готувати за старовинним карпатським рецептом без додавання штучних інгредієнтів, випікатимуть їх на дровах.

На святкову подію зі встановлення рекорду запрошено ветеранів, волонтерів, внутрішньо переміщених осіб, керівництво Львова та області. Приєднатись до декорування пасок можуть усі охочі.

Під час заходу в межах проєктів “1000 дронів для України” та “Паска Нескорених” відбудеться волонтерська акція “ДОНАТЬ НА ПТАШКУ — ОТРИМАЙ ПАСКУ”, під час якої кожен учасник зможе зробити пожертву на дрони та отримати смачну традиційну бойківську паску.

Організатор проєкту — Громадська організація “Нескорені”, яка працює від 2014 року і допомагає українським захисникам. Від 2022-го до команди ГО “Нескорені” приєдналось багато ініціативної молоді, яка підсилила волонтерське крило організації.  Вона допомагає армії, цивільному населенню в зоні бойових дій та внутрішньо переміщеним особам.

А щоб у твоєму житті було більше Глузду — підписуйся на нас у:

телеграмі

вайбері

вацапі

фейсбуці

інстаграмі

твіттері

Наші партнери