ГЛУЗД

Старшокласників, які обирають майбутній фах, запрошують на “Глобальні чаювання” зі студентами престижних вишів та представницями новітніх професій із Європи й США. Щоб почаювати, доведеться вирушити у віртуальну мандрівку.

Влаштовують “Глобальні чаювання” активісти Молодіжної організації “СТАН”. У такий спосіб вони хочуть допомогти молоді визначитися з освітньою траєкторією та свідомо планувати майбутнє.

Подорож відбудеться за  методикою тревел-блогерки Джекі Кенні. Молодь запрошують відвідати ґуґл-вулиці Європи та Сполучених Штатів Америки. У Будапешті, Варшаві, Ґолдені та Денвері на них будуть чекати місцеві активісти та студенти з України.

Сьогодні, 22 травня, о 19:00, українські студенти Центрально- Європейського та Варшавського університетів розповідатимуть про навчання за кордоном. Тереза Бороденчик та Денис Козлов дадуть відповіді на питання: як вступити, чи важко призвичаїтись до життя в іншій країні, які непередбачувані труднощі можуть виникнути.

9 червня, о 19:00, активістки із США розкажуть, як обрати не нудну роботу, що відповідатиме життєвому покликанню. Своїм досвідом ділитимуться волонтерка Корпусу Миру Кейті Бюллер та директорка мистецької ініціативи для біженців у Денвері (Колорадо) Ханна МакМіллен. Спілкування відбудеться англійською.

Участь безкоштовна


Усі “Глобальні чаювання” відбуватимуться на онлайн-платформі Zoom


Зареєструватись можна тут
Глобальні чаювання є частиною марафону “В одному човні”, який реалізує Молодіжна організація “СТАН” за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

Наші партнери