ГЛУЗД

Оновлений підрозділ реабілітації запрацював у Чернівецькій обласній клінічній лікарні. Там надаватимуть допомогу військовослужбовцям з травмами опорно-рухового апарату, пацієнтам з неврологічними захворюваннями і тим, хто потребує реабілітації після інсульту, інфаркту та інших недуг. 

“Сьогодні чимало наших воїнів потребують відновлення після травм, тож вони мають отримувати необхідну допомогу в Чернівцях, а не шукати її в інших регіонах. І я радий, що такий підрозділ запрацював у комунальному закладі. Обласна рада й надалі сприятиме розвитку системи реабілітації у краї”, — повідомив голова Чернівецької обласної ради Олексій Бойко.

Трьох працівників лікарні посадовець відзначив Почесними грамотами Чернівецької обласної ради. 

Підрозділ реабілітації відкрили у відремонтованому корпусі, де замінили підлогу, сантехніку, двері та меблі. Лікарня придбала обладнання для реабілітації вартістю майже 7 мільйонів гривень, зокрема медичну бігову доріжку, сходи-бруси, систему Луна, комп’ютеризовану роботизовану систему для відновлення роботи рук, мотобайк (для відновлення моторики рук та ніг), стіл для ерготерапії, два масажні функціональні столи (один з них для витягування хребта), фізіотерапевтичне обладнання та допоміжний інвентар.

У новому підрозділі працюватимуть лікарі фізичної та реабілітаційної медицини, фізичні терапевти, ерготерапевти, масажисти. 

У підрозділі реабілітації буде доступна: 

  • кінезіотерапія, 
  • фізична терапія, 
  • ерготерапія, 
  • фізіотерапія, 
  • медикаментозна терапія.

Фото: Чернівецька обласна рада

А щоб у твоєму житті було більше Глузду — підписуйся на нас у:

телеграмі

вайбері

вацапі

фейсбуці

інстаграмі

твіттері

Наші партнери