ГЛУЗД

Обласна премія діє з 2002 року, лауреати отримують 50 тис. грн за перемогу. Цьогоріч змагалося 46 митців.

Про премію розповіли у Львівській ОВА. Серед номінацій: «Поезія», «Проза», «Драматургія, театральне мистецтво», «Журналістика і публіцистика», «Образотворче мистецтво», «Народна творчість», «Дизайн», «Фотомистецтво», «Скульптура» та інші.

«Українська культура завжди була під забороною російської влади. Навіть у часи повномасштабної війни ворог продовжує нищити літературні, мистецькі та архітектурні надбання українців. Наші Збройні Сили роблять на передовій усе можливе, аби зберегти нашу багату культуру. Своєю чергою, тут, на Львівщині, завдяки таким преміям ми підтримуємо митців у бажанні творити й прославляти не лише нашу область, а й всю Україну. Цьогоріч почесні члени журі обирали з-поміж найкращих, адже усі роботи були вартими уваги. Хочу запевнити, що обласна адміністрація й надалі буде підтримувати ідеї та проєкти, які дають можливість розвивати культуру, адже ця галузь зараз серед пріоритетних. Важливо, щоб ми підтримували митців та знали про їхні здобутки ще за життя», — наголосив заступник начальника Львівської ОВА Іван Собко.

Нагородження 18 переможців відбудеться 23 листопада в приміщенні Львівської опери.

«Обласна премія є найпрестижнішою мистецькою премією на Львівщині. Кожна представлена робота унікальна та неповторна, саме тому було важко одноголосно обрати переможця в одній категорії. За участі усіх почесних членів журі відбулося кілька засідань. В результаті творчих дискусій ми вирішили розділити перемогу в певній категорії між двома номінантами. Сам процес голосування був таємним. Львівщина надзвичайно багата на талановитих митців різних поколінь. Я дуже радий, що в цей непростий час боротьби України за незалежність культурний фронт залишається в пріоритеті обласної влади», — розповів народний художник України, член журі Володимир Одрехівський.

А щоб у твоєму житті було більше Глузду — підписуйся на нас у:

телеграмі

вайбері

вацапі

фейсбуці

інстаграмі

твіттері

Наші партнери