ГЛУЗД

Упродовж 10 днів ветерани мали змогу поліпшити фізичну підготовку та навички стрільби з лука в Західному реабілітаційно-спортивному центрі. Уже вдруге організували такі збори для військовослужбовців та ветеранів, які беруть активну участь у спортивних змаганнях. 

Про це повідомляє Львівська ОВА. 

Серед учасників зборів — призери міжнародних “Ігор Нескорених” та “Ігор Воїнів”. Також запросили спортсменів-лучників Львівського обласного центру спорту людей з інвалідністю “Інваспорт”. 

“Зараз я займаюся стрільбою з лука більше для себе, своїм прикладом хочу показувати іншим воїна та ветеранам, що є така можливість — тренуватись, змагатись, подорожувати”, — ділиться Сергій Калитюк, український військовий, який отримав поранення 2014 року. 

“Спорт — це хороший метод реабілітації, бо ти сам себе дисциплінуєш, виховуєш і так поліпшуєш своє ментальне і фізичне здоров’я. Військовий, який після звільнення зі служби, не відчуває себе затребуваним, який не буде ніде задіяний, сам себе починає гризти. А коли людина десь задіяна — вона вийде з депресивного стану, і результати можуть бути дуже класними”, — розповідає ветеран Павло Лучків. 

Фото: Львівська ОВА

А щоб у твоєму житті було більше Глузду — підписуйся на нас у:

телеграмі

вайбері

вацапі

фейсбуці

інстаграмі

твіттері

Наші партнери