ГЛУЗД

У червні на площу Ринок повертається Львівський фермерський ярмарок. Щосуботи, відз 10.00 до 16.00, львів’яни матимуть нагоду купити товари безпосередньо у виробників.

Про це повідомила Львівська міська рада. 

Цьогоріч на ярмарку буде інформаційний пункт, де покупцям розкажуть про фермерів, покажуть мапи туристичних маршрутів, запропонують долучитись до екскурсій на ферми чи отримати кулінарні книжки з фермерськими рецептами. Також увперше запрацює крафтова майстерня, де відвідувачі зможуть дегустувати продукти, відвідати кулінарні майстер-класи, лекції дієтологів та нутриціологів.

Підприємці, які хочуть долучитись до ярмарку, повинні заповнити реєстраційну форму.

Уже п’ятий рік поспіль щосуботи впродовж літа два десятки фермерів продаватимуть свою продукцію на площі Ринок. 90 % виробників на ярмарку — власники сімейного бізнесу, які мають нагоду продавати та популяризувати крафтові товари власного виробництва. Ярмарок збирає 90 тисяч відвідувачів упродовж сезону.

“Наша місія — розвивати культуру здорового харчування та популяризувати органічні продукти серед львів’ян та гостей міста. Ми продовжуємо традицію ярмаркування, адже нині в цей непростий час маємо підтримувати українських виробників”, — розповіла Тетяна Хабібрахманова, керівниця управління зовнішніх зв’язків і промоції Львівської міськради.

2019 року на площі Ринок у Львові відновили давню традицію проведення фермерського ярмарку. У 30-х роках XX століття найдавнішим та найпопулярнішим був ринок навколо міської Ратуші

Фото ілюстративне 

 

А щоб у твоєму житті було більше Глузду — підписуйся на нас у:

телеграмі

вайбері

вацапі

фейсбуці

інстаграмі

твіттері

Наші партнери