ГЛУЗД

Через воєнні дії на Прикарпаття продовжують приїжджати люди зі східних та південних регіонів. У селі Маріямпіль  Дубовецької територіальної громади облаштували ще один прихисток. У ньому тимчасово зможе проживати 40 осіб.

«Зараз цілий світ захоплений відвагою та героїчністю українців, які самовіддано відвойовують рідну землю. Івано-Франківщина — тилова область, яка прийняла понад 148 тисяч переселенців. Задля створення комфортних умов для проживання внутрішньо переміщених людей благодійний фонд “Карітас Івано-Франківської УГКЦ”,  Дубовецька територіальна громада за підтримки БФ “Рокада” та інших громадських організацій і волонтерів облаштували шелтер у Маріямполі. Люди, які втратили своє житло у зв’язку із військовою агресією росії проти України проживатимуть тут до можливості повернення у свої оселі», — розповідає заступниця голови обласної державної адміністрації Людмила Сірко.

Шелтер розміщено на першому поверсі колишньої Маріямпільської лікарні. Тут  облаштовано електричне опалення та десять кімнат: кухні, їдальні, побутові, душові кімнати та санвузли. 

Фото: Івано-Франківська ОДА

А щоб у твоєму житті було більше Глузду — підписуйся на нас у:

телеграмі

вайбері

вацапі

фейсбуці

інстаграмі

твіттері

Наші партнери