ГЛУЗД

У селі Переходи, що в Чортківському районі, Олег Сович створює буйволину ферму.

Про це у фейсбуці повідомила пресслужба Чортківської міської ради.

Чоловік займався розведенням папуг, фазанів, павичів, декоративних качок, горлиць і цуценят. Тепер придбав у селі Переходи занедбану глиняну хату, впорядковує її та територію поблизу.

Наразі на фермі Олега Совича є два буйволи — чорний азійський водяний буйвол та угорський сірий буйвол. Це дорогі та цінні породи.

Чоловік каже, що на Тернопільщині він єдиний, хто взявся за таку справу. В Україні чорних азійських водяних буйволів є лише близько двох сотень, і один з них — у Чортківській громаді.

“Протягом життя чоловік працював кухарем, зварювальником, обвалювальником м’яса, водієм, оператором котельні, але водночас весь час займався тваринництвом. Пан Олег каже, що, напевно, на світі більше немає людини, яка так любить тварин, як він. І переконаний — такою сферою повинен займатись лише той, хто по-справжньому любить це, а не лише бажає отримати прибуток. У дитинстві, зізнається, поки всі мріяли про іграшки та інші захоплення, властиві малечі, він хотів одного — корови. І хоч ветеринарної освіти не має, знає про тварин усе і навіть більше. Це підтвердять, напевно, усі, хто з ним знайомий”, — йдеться в дописі Чортківської міської ради.

За словами Олега Совича, буйволи — це не лише цінне молоко, з якого виготовляють моцарелу та мармурове м’ясо, а й цікавий екзотичний туристичний об’єкт.

“Мрію також з молока буйволиці робити моцарелу. А що, чому італійські монахи варили моцарелу, а ми в Чорткові не зможемо?”, — каже чоловік.

 

Фото: Чортківська міська рада

 

А щоб у твоєму житті було більше Глузду — підписуйся на нас у:

телеграмі

вайбері

вацапі

фейсбуці

інстаграмі

твіттері

Наші партнери