ГЛУЗД

Наприкінці травня у Коломиї репрезентують нову інтерактивну карту міста.

Тут можна побачити інформацію про тимчасові споруди в Коломиї, площі для реклами, туристичні об’єкти і атракції, інвестиційні земельні ділянки чи ділянки на продаж тощо.
Вона буде доступна не тільки  інвесторам та підприємцям, але і  мешканцям міста. Ініціаторами створення виступили громадські активісти, ГО «Асоціація економічного розвитку Коломийщини» та працівники відділів міської ради.

Про це повідомляє на своїй сторінці Facebook відділ Інформаційної політики Коломийської міської ради.

Перед презентацією було декілька експертних засідань, де визначали як карта виглядатиме та чи буде функціональним.

 23 квітня відбувся третій завершальний  етап,  де погодили зміст та наповнення друкованих промоційних продуктів, зокрема, інформаційного довідника для туристів та потенційних інвесторів.

«Створення інтерактивної карти – клопітка праця, і вона триватиме до кінця травня» – йдеться у дописі.

 Виконавець проекту – громадська організація “Асоціація економічного розвитку Коломийщини”. Коломийська міська рада виступає партнером, а фінансову підтримку надає Фонд сприяння демократії посольства США в Україні.

«Інтерактивна карта створена у вигляді геопорталу, на якому відображені шари даних. Додатково, за сприяння міської ради, буде відображатись необхідна для використання громаді така інформація: адміністративні будівлі, місця для відпочинку, рекламні площі, дозвільні документи, місця для паркування, медичні та освітні заклади, транспортні маршрути тощо. Цей перелік не є остаточним та вичерпним. За потребою можна змінювати як кількість шарів, так і їхнє наповнення» – пише у повідомленні.

Наші партнери