ГЛУЗД

За кожен новий рух тих, кого покалічила війна, тут боротиметься сотня спеціалістів. Це 7 поверхів для реабілітації з моделями квартири та навіть магазину, щоб пацієнти могли максимально підготуватися до нових умов життя. Щороку отримати допомогу тут зможе 10 тисяч українців, повідомляє UNBROKEN Ukraine. 

У корпусі реабілітаційного центру встановлять новітнє обладнання: роботизовану систему ходьби, екзоскелети, роборукавички, які допомагають рухати рукою тощо. Будують тут і басейн, адже реабілітація у воді — невіддільна складова відновлення. Водночас створюють реабілітаційні зали зі стельовими підіймачами, щоб прикуті до ліжка пацієнти могли переміститися до басейну чи реабілітаційної кімнати. 

У планах — обладнати ерготерапевтичну квартиру з кухнею, де пацієнтів учитимуть знову дбати про себе. Також тут створять імітацію магазину, де пацієнти зможуть тренуватися робити покупки. 

Фахівці з фізичної реабілітації працюватимуть пліч-о-пліч з психологами та психотерапевтами. Повний цикл надання допомоги забезпечить співпраця із хірургами, травматологами та іншими фахівцями, які працюють в команді медзакладу, а також доступність до всього необхідного діагностичного обладнання. Допомогу в реабілітаційному корпусі отримуватимуть пацієнти стаціонару — для них виділять 54 ліжка на двох поверхах. Також передбачено денний стаціонар та амбулаторну допомогу.  

Фото: UNBROKEN Ukraine

А щоб у твоєму житті було більше Глузду — підписуйся на нас у:

телеграмі

вайбері

вацапі

фейсбуці

інстаграмі

твіттері

Наші партнери